logo

E-doradztwo podatkowe

Usługi doradztwa podatkowego i księgowego świadczymy również za pośrednictwem internetu. Aby skorzystać z jednorazowej porady, wystarczy wysłać wiadomość, używając poniższego formularza. To niezwykle wygodny i niezobowiązujący sposób na uzyskanie profesjonalnych odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania z zakresu podatków, rachunkowości, finansów czy prawa. Już nie trzeba umawiać się na wizytę w biurze, by uzyskać pomoc w palących problemach. Usługa jest dostępna na terenie całego kraju i poza nim. Teraz – niezależnie od tego, gdzie się Państwo znajdują – czeka na Was nasz doradca podatkowy gotowy udzielić rzetelnych i wyczerpujących informacji na wiele tematów. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji – zapraszamy.

Zachęcamy do kontaktu z doradcą podatkowym

Jeśli chodzi o rachunkowość i podatki, doradztwo świadczymy z pełnym przekonaniem. Mamy ogromne doświadczenie w tych dziedzinach i na co dzień stykamy się z różnymi sytuacjami, dlatego wiemy, jak postępować. Nasz zespół doradców podatkowych z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą z osobami, które potrzebują fachowej porady, zachowując pełną rzetelność.

Aby skorzystać z e-usługi, należy przekazać w treści zapytania stosowne informacje. Na ich podstawie dokonamy wyceny analizy problemu i proponowanego rozwiązania. Po opłaceniu uzgodnionej ceny przelewem na wskazane konto otrzymają Państwo przygotowaną odpowiedź. Zapewniamy rzetelność odpowiedzi i kompleksowe podejście do każdego problemu.

Pola zaznaczone * są wymagane

Tax-US - podatki, doradztwo